Mirëdita Arnavutlar / Merhaba!

Arnavutun ÖyküsüHerkese selamlar! Burası Arnavut.com, Türkiye’nin ilk Arnavut Kültür ve Medya Platformu…

12 yıllık Arnavut.com maceramızda, ister bir zamanlar yayın yapan forumumuz olsun, ister de sosyal medya olmak üzere, Türkiye’de yaşayan Arnavutlarla ilgili görüşlerimizi yansıttık. Bu bazen toplum sorunları oldu, bazen kendi yaşadığımız sorunlar üzerinden yine toplumsal konularda görüşlerimiz belirttik. Genel manada medyanın bir görevi olan eleştirilerimizi yansıttık.

Hiç bir zaman, herkese açık bir biçimde yayın yapan Arnavut.com’da bu tür sorunları göstermemeye çalıştık. Hatta yeri geldi, ki bu çoğu zaman bu şekilde oldu, susmayı tercih ettik.

Fakat bazı konularda yorumlarımız yeterli bir şekilde algılanmıyor ve farklı farklı olumsuz konulara neden olabiliyor. Bu açıdan, bundan sonra “Görüşler” adıyla sitemizde bazı konularda yorumlarda bulunmaya çalışacağız…

En azından kendimizi anlatmayı, toplumsal sorunları, yapılması gerekenleri fikirsel bazda anlatmaya çalışacağız…

“Arnavut”

“Arnavut” adı bizler için her zaman önemli oldu. Bu mirası onurlu ve güzel bir şekilde temsil etmeye çalıştık ve aynı duyarlılıkla devam etmeye çalışıyoruz. Herhangi bir şekilde bizim yüzümüzden adımızı kötü bir algı yaratmaması için, her şekilde yine aynı duyarlılıkla devam etmeye çalışacağız…

Sevgiler…

Arnavut.com
“Şar dağlarına öykü”

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Türkiye'nin ilk Arnavut medyası

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Arnavutun Öyküsü Mirëdita Arnavutlar / Merhaba! için yorumda bulun

    Mirëdita Arnavutlar / Merhaba! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mirëdita Arnavutlar / Merhaba! için ilk yorumu yapabilirsin.