Arnavutların Türkiye’ye Göçü “Göç Hikayeleri”

Arnavutların Türkiye'ye göçü kitap projesiGöç ettikleri toprakları unutturmamak ve milli benliğimizi yitirmemek adına, bizim için göç yollarında zorluk çeken aziz atalarımızın anısına…

Arnavutların Türkiye’ye Göçü “GÖÇ HİKAYELERİ” KİTAP PROJESİ DESTEĞİNİZİ BEKLİYOR

Genç yazar Mustafa Uğur Gönülal, Arnavutların Türkiye’ye Göçü “Göç Hikayeleri” kitabı ile, Balkan coğrafyasından Türkiye’ye göç etmiş büyüklerimizin anlarını ve hikayelerini bir kitap halinde sunmayı hedefliyor.

Bu kitap projesiyle, Arnavut büyüklerimizin bu zorlu göç yolunda yaşadıkları, özlemleri, anıları bir kitap halinde yayımlanmış olacak.

Roman için; göç eden kişiler, göç ettikleri yer, göç ettikleri tarih, göç etme nedenleri, bağlı bulundukları aşiret(fisi), göç ettikleri yerlerdeki soy isimleri, göç etmeden ve göç sonrası yaşadığı olaylar, Türkiye de göç ettikleri yer vs. detaylı bir şekilde bilgi gerekiyor.

Bu konuda bilgi vermek, anektod, resim, belge ve göç hikayelerinizi paylaşmak isteyenler aşağıda bulunan iletişim yollarıyla Mustafa Uğur Gönülal’a ulaşabilirler…

Göç Hikayeleri

Lütfen bu konuda gerekli desteği gösterelim…Bu konuda küçük hikayeleriniz, anılarınız varsa Mustafa Uğur Gönülal’a ulaşalım.

İletişim

Mail: Ugurgonulal44@gmail.com
Facebook: facebook.com/ugur0611
Twitter: https://twitter.com/mustafahamiti

Küçük anılarınızı bu mesajın altına da yazabilirsiniz…

Not: Bu proje Arnavut.com’dan bağımsız bir Mustafa Uğur Gönülal projesidir. Sadece destek amacıyla yayımlanmıştır… Gerekli desteği bu genç kardeşimize göstermeniz dileğiyle…

 

Arnavut.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Türkiye'nin ilk Arnavut medyası

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Arnavutların Türkiye’ye Göçü “Göç Hikayeleri” için yorumda bulun

    Arnavutların Türkiye’ye Göçü “Göç Hikayeleri” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arnavutların Türkiye’ye Göçü “Göç Hikayeleri” için ilk yorumu yapabilirsin.