O kandil kandil garipi

O kandil kandil garipi türküsünün sözleri ve videoları.

O kandil kandil garipii..qka ke ti qe spo ban driit x2
o shum sefan e do ta bajm na sonte ..sa tna qel e lumja driit x2
 
o jorgan .jorgan i ngusht e ..gjith vija vijaa x2
se ke nata lala qysh smi mlovee shpattllat e mija.. x2
 
mas pengjeres..lal mas kapakut ftyra jote ndrin dynjaan x2
o shyqyr zotit lalo qe tka fal ee fol me mu se ske ku m gjoon.. x2
 
dashnin tande kurr se haroj..deri sa t jem gjall ..x2
oo dhe ne vorr e un kur do te mloheem..mu per ty do tme vjen mall x2 
 
 
Qamili Vogel ve Ukë Currani
 
 
 
 
Kadri Moni-O kandil Kandil Garipi
 
 
 
 
 
 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Arnavutça Şarkı Sözleri O kandil kandil garipi için yorumda bulun

    O kandil kandil garipi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak O kandil kandil garipi için ilk yorumu yapabilirsin.